środa, 7 września 2011

Wciągnęłam się :) na maksa

A w co? A w książkę, na podstawie której powstał serial, który obejrzałam.
Ponieważ serial na razie się skończył, a ja chcę koniecznie wiedzieć co dalej przed następnymi odcinkami sprawiłam sobie jeden ( z wielu) przyszłych prezentów urodzinowych ;)

I zaopatrzyłam się w książkę .... "Gra o tron" George R.R. Martin.

Saga jest świetna, choć już widzę różnice pomiędzy fabułą w książce, a w serialu. Jednak aktorzy są tak ciekawie dobrani, że w sumie .... nie mam się do czego przyczepić :D

Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, a na razie delektuję się książką. :)

Pozostałe muszą trochę odczekać :) półki się zapełniają, więc niedługo kolejne "czystki" - parę książek pójdzie w świat .... część w Wasze ręce.

Szczegóły chciałoby się napisać wkrótce, ale nie wiem kiedy to "wkrótce" nastąpi, więc napiszę, że w stosownym (dla mnie ^-^ ) czasie

8 komentarzy:

 1. :) niestety pomaga, ale tylko przez jakiś czas, o wiele bardziej pomogło by zakupienie dodatkowej półki na książki, ale... na razie wolę wydawać swoje złotówki na coś innego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj zainteresowałaś mnie, choć nie oglądałam serialu, to chętnie najpierw przeczytam książki ,,Gry o tron'' a potem sięgnę po filmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę właśnie ostatnio kupiłam, więc z serialem czekam, aż skończę czytać, bo nie chcę psuć sobie niespodzianki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O książce słyszałam ale wszystko jeszcze przede mną - już wiem co będę oglądać na studiach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. @ czym jestem dalej tym bardziej mi się podoba:) nawet wiedząc, co powinno się dalej wydarzyć porównuję serial i książkę... na razie nie potrafię się zdecydować czy lepsza ekranizacja czy lepszy oryginał

  OdpowiedzUsuń
 6. Sympatycznie tu, choć z lekturami nam nie po drodze,ale znalazłam u Ciebie tytuły,które,bym przeczytała - "W pogoni za Imogeną" Sługockiego na przykład. Pozdrawiam :-))

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są zawsze mile widziane:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails