wtorek, 27 czerwca 2017

Życie po życiu

"Życie po życiu " Aleksandra Marinina

Major Kamieńska już na emeryturze, ale nie potrafi rozstać się z tropieniem zbrodniarzy.

okładka książki Życie po życiu

Bardzo lubię cykl o Nastii Kamieńskiej. Każda z powieści jest na dobrym poziomie. I to miłe uczucie, że nie mam czego się obawiać biorąc nową książkę Aleksandry Marininy do ręki.

Do agencji detektywistycznej zgłasza się właściciel klubu Złoty Wiek. Nowy właściciel dworu ma problemy ze znalezieniem pracowników i rezygnacją niektórych swoich członków. Spowodowane jest to ostatnim artykułem o legendzie dworu i popełnionym tam morderstwie. Dwie z członkiń klubu zostają znalezione martwe. Na piersiach ofiar sprawca zostawia stłuczone lusterka, a z uszu wyrywa kolczyk. Właściciel podejrzewa, że komuś zależy na kupnie dworu, w którym swoją siedzibę ma klub. I że ta osoba jest w stanie posunąć się nawet do morderstwa.

Do akcji wkracza Nastia i pod przykrywką badań socjologicznych trafia do prowincjonalnego miasteczka. Ma za zadanie rozwikłać tajemnicę morderstw członków Klubu Złoty Wiek. Nastia zbiera niezbędne informacje. Każda jednak prowadzi ją na manowce. A zarazem wciąż wydaje jej się, że każdy z bywalców klubu coś ukrywa.

Kolejny ciekawy tom serii o major Kamieńskiej.


Moja ocena : 5/6
"Życie po życiu " Aleksandra Marinina
ISBN 978-83-7976-662-8
Wydawnictwo Poznańskie Czwarta Strona
str.520

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Poznańskiemu Czwarta Strona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są zawsze mile widziane:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails