niedziela, 26 maja 2013

Zamiast pracować, ja wolę leniuchować...

"WWW.MAŁPA.PL" Krystyna Janda

Jak to czasem można trafić na fajną pozycję szukając książek do pracy dyplomowej. Piszę pracę o blogach. Szukam więc książek, które poruszają ten temat. Takim trafem znalazłam tę pozycję do czytania.

Krystyna Janda www.małpa.pl okładka książki

Krystyna Janda. Nazwisko, które chyba każdy zna w Polsce. Kobieta wielu twarzy i wielu specjalności. Podziwiana aktorka, reżyserka, osoba prowadząca teatr Polonia.

Dzienniki to zapis jej życia od września 2000 do października 2001. Pani Krystyna dziwi się w nich swojemu światu. Styl pisania jak ona niepowtarzalny i wyjątkowy. Dalsze wpisy można śledzić na jej stronie internetowej link. Aby zobaczyć wcześniejsze wpisy kliknij na kalendarz.

Urywki z życia spod pióra autorki wydają się żyć własnym życiem. Nawet banalny temat dnia był w stanie mnie zainteresować. Ciekawe doświadczenie. Sama chciałabym potrafić tak pisać. Może kiedyś. Na razie trzeba uczyć się od najlepszych.

I trochę prywaty. Szukam do pracy ciekawych blogów dotyczących mody. Warunek jest jeden, muszą być prowadzone na bezpłatnych stronach do prowadzenia blogów np. blogspot. Za namiary na takie strony z góry dziękuję. :)


Moja ocena : 5/6
"www.małpa.pl " Krystyna Janda
ISBN 83-89291-89-4
Wydawnictwo WAB
str. 409

5 komentarzy:

 1. Nie znam zbyt dobrze Krystyny Jandy - chyba nie oglądałam ani jednego filmu z jej udziałem, ale zdaję sobie sprawę, że jest bardzo znaną i dość często nagradzaną aktorką. Mimo wszystko książka ta sama w sobie wydaje się dość ciekawa, więc może po nią sięgnę? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałem pojęcia że istnieje ta książka. A to moja ulubiona aktorka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też byłam zdziwiona, a to nie jedyna wydana przez nią książka. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dwie części (jest też wydana chwilę później www.malpa2.pl), równie dobra. Czasem zaglądam na blog pani Krystyny Jandy bo bardzo ją lubię. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są zawsze mile widziane:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails