niedziela, 15 maja 2016

Bądź bohaterką własnego życia

"Polka potrafi zostań bohaterką własnego życia " Magda Bębenek

Skoro można zostać bohaterem domu, a nawet bohaterem każdej nocy, dlaczego by nie zostać bohaterką własnego życia? A że się da, udowadniają historie dziewczyn przedstawione w tej książce.

okładka książki Polka potrafi

Cieszę się, że przeczytałam taką inspirującą do działania książkę. Uwielbiam czytać historie życia innych ludzi. Na dodatek jeżeli są one tak pobudzające do myślenia i działania. Dziewczyny udowadniają, że jak się chce to wiele rzeczy się da zrobić. Wiele przeszkód się da przeskoczyć. I wiele rzeczy we własnym otoczeniu można zmienić. Trzeba znaleźć tylko w sobie siłę i zaprzeć się w dążeniu do celu. A jak się ma już obrany cel to wszystko się uda.

Wydawnictwo, które wydało tą książkę również jest przykładem takiego dążenia do celu. Autorka chciała wydać książkę. Skoro inaczej się nie dało założyła własne wydawnictwo. Znalazła sponsorów i dzięki temu mam w swych rękach świetną książkę. Wartą przeczytania.

Bardzo podoba mi się także nazwa wydawnictwa - nieco przewrotna i związana z autorką. Jestem pod dużym wrażeniem całej tej publikacji, na którą przypadkiem trafiłam.

Polecam. A ja sama mam ochotę na drugą książkę "Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-stce".


Moja ocena : 5.5/6
"Polka potrafi zostań bohaterką własnego życia " Magda Bębenek
ISBN 978-83-937989-4-0
Wydawnictwo Bee The Adventure
str.224

1 komentarz:

Komentarze są zawsze mile widziane:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails