piątek, 5 grudnia 2014

Jak tanio latać

"Lecę dalej " Marzena Filipczak

Idealnie streszcza tą książkę opis na tylnej okładce. W pierwszej części krótki opis podróży autorki wraz z okazyjnymi cenami za przeloty. Druga część to poradnik w jaki sposób znaleźć tanie loty i samemu zacząć w ten sposób podróżować.

okładka książki Lecę dalej

W przeciwieństwie do poprzedniej książki, którą czytałam, tu nie ma zbyt długich opisów odbytych podróży. To krótki, wręcz telegraficzny skrót podróży okraszony pięknymi zdjęciami. Niektóre z podróży mnie kompletnie nie interesowały. I też nie wiem dlaczego. Być może książka poszła bardziej w kierunku co warto zwiedzić, niż opisów jak w poprzedniej.

Druga część książki, nieco krótsza, to porady dla latających. Ciekawe i cenne, przynajmniej dla mnie. Garść adresów internetowych, gdzie szukać tanich lotów i prawa pasażera samolotu, o których nie zawsze każdy pamięta.

Ciekawa pozycja dla tych, którzy szukają więcej informacji o połączeniach lotniczych i możliwościach ich łączenia. Garść informacji o tym co , gdzie i jak. Kilka propozycji podróży. Książka warta zainteresowania.


Moja ocena : 4.5 /6
"Lecę dalej " Marzena Filipczak
ISBN 978-83-929512-5-4
Wydawnictwo Poradnia K.
str. 274

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są zawsze mile widziane:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails