wtorek, 15 czerwca 2010

CANDY CZAS ZACZĄĆ :)


Zapraszam zatem.

W Candy mogą brać udział zarówno osoby posiadające bloga, jak i takie które bloga nie posiadają.

Proszę równocześnie o wskazanie książki lub książek, które się podobają :) Tak jak pisałam wcześniej można oprócz książek wskazanych w poprzednich postach wybierać z paska bocznego z wymiany książek,  o ile książka nie jest w rezerwacji ani już wymieniona.

Przewiduję dwa losowania wśród wszystkich osób. Osoba pierwsza wylosowana będzie miała pierwszeństwo wyboru książki z całości przed drugą wylosowaną.

Candy kończy się 18 czerwca o godz. 21:00. Późniejsze wpisy nie będą brane pod uwagę.

Losowanie i wyniki 19 czerwca późnym wieczorem.

I zasady.

1. Jeżeli posiadasz bloga miło będzie mi, jeżeli zamieścisz na nim wzmiankę o moim blogu, ale nie jest to obligatoryjne i nie będę wykluczać z losowania jeśli takiej wzmianki nie będzie.

Proszę również o podanie linka do swojego bloga, z chęcią popatrzę :) 

2. Jeżeli nie posiadasz bloga, podaj proszę swojego maila ( aby zapobiec spamowi wpisz gdzieś w jego treść nospam). Dodatkowo poproszę o informację co Ci się w blogu podoba, a co lepiej by było zmienione.

3. Po wylosowaniu i zamieszczeniu informacji na blogu o wylosowanej osobie proszę o kontakt w ciagu max. tygodnia. Jeżeli namiarów adresowych nie będzie do tego czasu przeprowadzę kolejne losowanie.

4. Przykro mi, ale w losowaniu mogą brać tylko osoby zamieszkałe na terenie Polski. Może kiedyś i będę coś wysyłać zagranicę, ale koszty wysyłki są jednak nieproporcjonalnie wysokie :( 

Zapraszam:)

Dorzucam jeszcze zestaw komiksów Star Wars do całości:) 

2 komentarze:

  1. Ja się zgłaszam do Twojego candy.Książka...obojętnie jaka,byle by nie fantastyczna:) http://ulaihaft.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są zawsze mile widziane:)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails